Gdy zaczynałem swoją przygodę z biohackingiem i naturalną poprawą stanu zdrowia, sporo uczyłem się od zagranicznych autorów książek i twórców online.

Po kilku latach i na polskim rynku pojawiły się mega osoby, które dzielą się wiedzą online. Część z nich prowadzi swoje newslettery.

Poniżej lista mojej ulubionej 6-stki, którzy pokazują swoją niesamowitą wiedzę i można się od nich wiele nauczyć.

Lista przedstawiona jest alfabetycznie. Zachęcam cię do zapisania się na każdy z poniższych mailingów. Na pewno wiele się z nich nauczysz.

Biohaker.pl to jeden z wiodących Polskich newsletterów i blogów o biohackingu. Świetne opinie suplementów i ciekawe tematy poruszane w emailach powodują że, jest to must have, dla każdego kto zaczyna z biohackingiem.

Osobista notatka: Bardzo dużo nauczyłem się z Insta Stories Biohakera. Publikuje tam bardzo dużo materiałów.


Dr Bartek Kulczyński to dietetyk z wieloletnim stażem, w ciągu swojej kariery napisał niesamowitą ilość 300 artykułów popularno – naukowych o dietetyce. Wysyła on codziennie o 6.00 rano świetne maile – pigułki wiedzy o zdrowiu.

Osobista notatka: Kanał na YouTube Dr. Bartka Kulczyńskiego zrobił na mnie ogromne wrażenie. Szczegółowe i bardzo praktycznie filmiki to jego dewiza.


W swoim newsletterze pokazuje jakie pierwiastki warto brać i dlaczego. Do tego dr Skoczylas dzieli się ogromną ilością anglojęzycznych badań. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zapobiegać wielu chorobom to gorąco polecam jego kanał na YouTube .

Osobista notatka: Na samym początku istnienia kanału udało mi się wygrać w konkursie książkę “Zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie”. Bardzo konkretna książka bez niepotrzebnego lania wody, dostępna tutaj.


Dwóch dietetyków postanowiło założyć newsletter, czym to się skończyło? Ogromną ilością super przydatnej wiedzy i rzadko dostępnych informacji. Jeśli chcesz wiedzieć jak długoterminowo działa keto i jak skutecznie wyeliminować zaburzenia snu to nie możesz pominąć mailingu Tłuste Zdrowie.

Osobista notatka: Mimo że sporo znajomych bardzo polecała ten newsletter, to początkowo byłem sceptycznie nastawiony. Obecnie jestem stałym czytelnikiem🙂


Wyższy Level który subskrybuję od niedawna… ale już mi się podoba! Wszystkie informacje przedstawione mega prosto i czytelnie. Dużo wiedzy z anglojęzycznych źródeł podanych do szybkiego zastosowania.

Osobista notatka: o newsletterze dowiedziałem się na Facebookowej grupie twórców newsletterów.


Zdrowa Wiedza to mój własny newsletter o biohackingu i medycynie naturalnej wysyłany co 2 tygodnie. Dowiesz się, jak możesz niesamowicie ulepszyć swoją dietę, zdrowie i życie. Jeśli chcesz dołączyć to podaj swój email poniżej🔽

.

Podsumowanie

Tak przedstawia się lista newsletterów, które uwielbiam za to, że mogę dzięki nim wiele się nauczyć. Na sam koniec mam do Ciebie pytanie.

Jakie newslettery znalazłyby się na Twojej liście?

Podobne wpisy